צוות Dogsandtrainers

מייקל בלום

mike

למייקל ניסיון של יותר מ- 25 שנה באילוף כלבים, דובר עברית ואנגלית וגר במודיעין.

הניסיון הראשון של מייקל בטיפול בכלבים היה כשהוא עבד בחברת בטחון לונדונית. ההגנה היחידה שעמדה לרשותו בעבודתו היה כלב רועה גרמני מעורב עם רוטווילר, ופנס רב- עוצמה.
מייקל הבין שההגנה על עצמו תלויה ביכולתו של ידידו הכלב להגיב נכון בסיטואציות מסוכנות ומאיימות. מאז הוא החליט שברצונו להיות מאלף כלבים והחל את התמחותו במרכז לאילוף כלבים בבושי באנגליה.

המורים שלו היו אנטוני ברלי המנוח ומאות כלבים שביקרו במרכז. במשך שנתיים, בכל תנאי מזג האוויר, מייקל ועמיתיו הלכו עם הכלבים, אימנו אותם ובערבים מר ברלי היה מזמין את הצוות שלו לפאב ומשוחח איתם במשך שעות על מה שחוו במשך היום. מייקל הצטרף לשלוש קבוצות שונות בנושא אילוף כלבים.
ביחד עם כלב הרועה בלגי שלו, רוקי, למד שיטות שונות רבות של אילוף. בהרצאה בנושא כלבים, מייקל פגש את רוי האנטר המפורסם.
הוא התרשם כל כך מדבריו והחל להשתתף בסמינרים רבים מטעמו, בהמשך יצר עמו קשר קרוב. כמו כן,

מייקל וכלבו רוקי, היו אורחים בביתו של ג’ון רוגרסון במחוז דוראהם בצפון אנגליה. עם התחלה מבטיחה זו, מייקל חזר לישראל האהובה עליו, ולצה”ל ושירת ארבע שנים בתור ממונה על יחידת כלבנים, כמו כן נשלח להדרכה במשטרה בנושא אימון כלבים והוסמך בהנחיית כלבים לאיתור חומרי נפץ.
מאז שמייקל פרש מצבא הקבע הוא המשיך לתרום לכוחות הביטחון כולל: שירות במילואים ביחידה להדרכת כלבנים, מרצה באופן קבוע ביחידה מובחרת בצבא ולאחרונה גם נתן הרצאה לימ”מ במשטרה.

מייקל מעביר הרצאות רבות במרפאות וטרינריות, עיריות וקיבוצים. מייקל תמיד עובד תוך שיתוף פעולה קרוב עם וטרינרים מכיוון שלבעיות התנהגות רבות יש  רקע וטרינרי והקשר בין וטרינרים ומאלפי כלבים יכול להיות חיוני על מנת לפתור בעיות התנהגות מורכבות.

מייקל עובד בקרבה לארגונים להצלת כלבים ברחבי הארץ ומציע אפשרויות רבות בעזרה לכלבים בעייתים או כאלה שהתעללו בהם להפוך להיות כלבים טובים ומהנים בבתים החדשים שמצאו.

החיים של מייקל בלום מוקדשים לאילוף כלבים, הוא עושה זאת באהבה, סבלנות והומור. הכלבים מרגישים את נוכחותו ומרגישים בנוח כשהם קרובים אליו.

ניתן להגיד בכנות, שבשימוש בשיטות אילוף נוחות ועדינות, הכלבים שמתאמנים בקבוצות האילוף של מייקל ואסף מחכים בציפייה לשיעור הנוסף.

אתר עולם הכלב – מייקל בלום

Jerusalem Post article about Michael Bloom

איזורים בהם אנו מעבירים אילוף פרטי:- מרכז הארץ כולל במודיעין, ברחובות, בנס ציונה, בראשון לציון, בגדרה, ביבנה וישובים בסביבה.